Kalendár školení


<<     November 2021     >>
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Manuály

Na tejto stránke budeme postupne zverejňovať všetky manuály, ktoré sme pripravili na školenie Internetového marketingu. Zvyčajne si môžete bez obmedzenia prečítať úvod, ale na získanie všetkých materiálov sa budete musieť zaregistrovať.

Video školenia

Video školenia, video školenia čoskoro...

Internetový marketing pre úspešné firmy

Sme odborníci v oblasti Internetového marketingu, preto sme sa rozhodli rozhodli sprostredkovať informácie aj širokej verejnosti. A ideme ďalej. Nechceme uverejňovať informácie len z našej firmy, ale pozývame k širokej diskusii ostatných odborníkov z oblasti marketingu a taisto bežných úžívateľov Internetu, ktorí majú špecifické problémy v oblasti marketingu alebo sa chcú zlepšiť svoje pozície na trhu, predbehnúť konkurenciu, zvýšiť svoje obraty a zisky.

Našou snahou je poskytovať bezplatné informácie hlavne záujemcom z komerčnej oblasti. Efektívny Marketing je najúčinnejšia oblasť,a ko je možné zvýšiť zisky vo firmách, ale bohužial aj najviac opomínaná, akonáhle sa firma dostáva do finančných problémov. Bez prosperujúcich firiem sa nikdy nerozhýbe ekonomika a všetci budeme na tom strácať.

Ukážeme vám niekoľko trikov, ako môžete bez veľkých nákladov:

  • zvýšiť povedomie o firme
  • zvýšiť počet návštevníkov vašej stránky
  • zvýšiť počet zákazníkov a

zvýšiť svoje zisky!!!

Čo to bude stáť?

Zo začiatku len pár hodín vašej pozornosti. Začitajte sa do našej stránky a uvidíte, o čom tu hovorím. Hlavne to musíte brať vážne, musíte veriť svojim možnostiam a musíte ísť za svojím cieľom. Chcete vedieť či to funguje? Dôkaz je jednoduchý. Dajte si do Google vyhľadať kľúčové slovo z oblasti práce vašej firmy. Viete koho Google našiel na prvých miestach? Je to firma, ktorá sa aktívne zaoberá Internetovým marketingom! A POZOR! Vôbec to nemusí byť najlepšia alebo najväčšia firma na trhu.Je len najšikovnejšia a veľmi ju teší, že všetci ostatní túto problemtiku zanedbávajú. A časom možno bude aj najväčšia.